Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
Yeni hizmet binası gün sayıyor
Reklam

Yeni hizmet binası gün sayıyor

İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası ve Camii İnşaatı’nda, çevre düzenlemesi ve bina içi çalışmalarıyla sona yaklaşılıyor

11 Temmuz 2018 - 09:55

20 dönümlük alan içerisine inşa edilen ve 5 bin metrekarelik meydan, çocuk kreşi, spor alanları, meclis ve toplantı salonu, kafeterya, iki katlı 800 araçlık otopark ve dinlenme alanlarından oluşan İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası ve Camii inşaatında son rötuşların yapıldığını söyleyen Başkan Tok, “İlkadımlı vatandaşlarımızla birlikte Samsun’umuza değer katacak olan yeni hizmet binamızın bitmesi için gün sayıyoruz” dedi.

İLÇEMİZE YAKIŞIR BİR BİNA YAPIYORUZ

İlçemize yakışır bir bina yapmanın çabası içerisinde olduklarını söyleyen Başkan Tok, “Samsun’da örnek ve özellikli olarak inşa ettiğimiz belediye yeni hizmet binamızda her türlü donanımının olmasını planladık. En ince ayrıntısına kadar her şeyi düşündük. Yapacağımız iki katlı otopark ile çalışanlarımızın ve belediye hizmet binasına gelen vatandaşlarımızın araçlarını rahatlıkla park edebilecekleri bir ortam sağlıyoruz. Çocuklu ailelerimiz için donanımlı kreş yaparak akıllarının çocuklarında kalmamasını sağlıyoruz. Bununla da kalmıyoruz. İlçemize yeşillikleri bol olan dinlenme ve sosyal donatı alanları ile büyük meydan kazandırıyoruz. İnsanlarımız buraya misafirlerini getirip hem dinlenebilecek hem de ilçesinin yeni hizmet binası ile gurur duyacağı, ülkemizde belediyelere örnek teşkil edecek bir yapı inşa ediyoruz. Açılışına sayılı günler kalan yeni belediye hizmet binamızda, vatandaşlarımızın ibadetlerini huzur içinde eda edebilecekleri bir camide kazandırıyoruz. Bu camii sayesinde belediye hizmet binası çevresindeki mahalle sakinlerimiz de ibadetlerini rahatlıkla burada eda edebilecekler. Bizler bu konuştuklarımızı bir an önce hayata geçire bilmek ve daha büyük projelere imza atabilmek için yeni belediye hizmet binasındaki son rötuşları heyecanla takip ediyoruz” diye konuştu. 

Kaynak: Emre PANK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Türkiye örnek  olacak bir kulübüz’
‘Türkiye örnek olacak bir kulübüz’
Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı
Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı