YILDIRIM ÇİFTE MUTLULUK İSTİYOR
Reklam
  • Reklam

YILDIRIM ÇİFTE MUTLULUK İSTİYOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, hem futbol hem de basketbol takımının oynayacağı play-off maçları sonunda çifte mutluluk yaşamak istediklerini söyledi

18 Mayıs 2021 - 10:52

 

BASKETBOLA DESTEK İSTEDİ

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, basketbol takımına Samsunlu iş insanlarının ve 17 belediye başkanının destek vermesi gerektiğini, ayrıca hem futbol takımının hem de basketbol tamının play-off’tan çıkarak Samsun’da çifte mutluluk yaşatacaklarını söyledi. Başkan Yıldırım, “Buradaki en önemli mesajım biz bu sene belki de ilahi adaletin verdiği fırsatı kullanmamız gerekiyor. Hem futbolda hem basketbolda son dakika play-off’a kaldık” dedi.

‘BAŞARMAK İSTİYORUZ’

Yıldırım, “Direk çıkmak nasip olmadı. Her şeyde bir hayır vardır dedik. Şimdi play-off’tan hem futboldan hem de basketbolda şampiyon olup çıkıp çifte kupayı kaldırmak istiyoruz. Basketbol bu şehir için lazım. Samsun şehirler arasındaki sıralamada Samsunspor Kulübü ile lig atlayacak. Çünkü Samsunspor Samsun’un en büyük markası bu şehrin eksikliği sportif başarı bizde bunu Samsunspor Kulübü olarak başarmak istiyoruz” diye konuştu.

Mustafa ATASEVEN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk-Alman Üniversitesi 9 Öğretim Üyesi alıyor
Türk-Alman Üniversitesi 9 Öğretim Üyesi alıyor
Balyemez Konağı ve Bahçesi 5 yıl süreyle kiraya verilecek
Balyemez Konağı ve Bahçesi 5 yıl süreyle kiraya verilecek