YILDIRIM’DAN TEK SES ÇAĞRISI

YILDIRIM’DAN TEK SES ÇAĞRISI

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsunspor A.Ş. ortağı Yüksel Yıldırım, tribünlerde tek ses çağrısında bulundu. Yıldırım, “Bu bölünmüş taraftar topluluğu, tek yürek, tek ses bir taraftar grubu haline getirilirse yeniden Samsun cehennemi efsane olur” dedi

15 Ağustos 2019 - 10:23

GÜNDEM OLDU

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsunspor A.Ş. ortağı Yüksel Yıldırım, taraftar grupları ile ilgili attığı tweetle gündeme oturdu. Yıldırım, “Samsunspor'un tek rakibi, seyirci grupları. Yükseliş Sezonu'nda en büyük rakibimiz 19 Mayıs Stadı'ndaki seyirci grupları olduğunu söyleyebiliriz. Bu bölünmüş taraftar topluluğu, tek yürek, tek ses bir taraftar grubu haline getirilirse yeniden Samsun Cehennemi efsane olur. Samsunspor bu konuda farklılığı yaratmalı ve diğer illere örnek olmalıdır. Yenilikte lider olmalıyız takip eden değil. Ben Samsunspor'u bu amaçla aldım ve örnek bir kulüp ve başkan olmak için” dedi.

‘HODRİ MEYDAN’

Taraftarların kendisine verdiği cevaplara da karşılık veren Yıldırım, “Doğru diyorsun Arda kardeşim. Bu nedenle bu sene işlere elimi soktum. Geçen seneki takımda hiçbir katkım yoktu para dışında. Artık işler değişti. Samsunspor Yönetim Kurulu işi ele aldı. Bu sene bakın bakalım ne olacak? Biz değişimi başlattık. Ama ya sizler? Değişim sırası sizde! O zaman en fazla kombineyi ve formayı sizler almalısınız. En çok Samsunspor'u sizin sevdiğinizi tüm şehre ve stattakilere ispat ediniz. Bizde sizlerin yapmış olacağı bilet ve Forma satın almalarınızı yakından takip edeceğiz. Hodri meydan! En büyük Samsunsporlu kimmiş bilinsin” diye konuştu.

UYANIK YANITI

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ile aralarının bozulmaya çalışılmasının da gündeme gelmesiyle ilgili açıklamalarda bulanan Yıldırım, “Aynen öyle! İsmail Başkan ile aramızı bozmak isteyenler çok. Ama başaramayacaklar. İsmail Başkan ile bu yola beraber çıktık. Kazananlar doğrunun yanında olanlardır. Bizden yanlış olması imkansız. Bizim yaptığımız karşılıksız bir sosyal sorumluluk projesi ve gönül işidir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK belediyeler büyük bir başarı gösterdi
AK belediyeler büyük bir başarı gösterdi
MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK SORDU: 135 milyar lira nerede?
MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK SORDU: 135 milyar lira nerede?