YILDIRIM ‘YAVUZ’ YÜZÜNÜ GÖSTERECEK
Reklam
Reklam
  • Reklam

YILDIRIM ‘YAVUZ’ YÜZÜNÜ GÖSTERECEK

Kırmızı-beyazlıların üst üste iki hafta puan kaybetmesinin ardından Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, “Bugüne kadar ‘yunus’ yüzümüzü gördünüz, artık ‘yavuz’ yüzümüzü de görmenizin zamanı geldi” dedi

12 Ekim 2019 - 10:39

‘ISIRAN BİR TAKIM GÖRMEK İSTİYORUZ’

Yılport Samsunspor’un üst üste iki maçta puan kaybetmesinin ardından Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Yıldırım, “Gerekeni yapmak için düğmeye bastık. Bu takım kurulduğu amaca hizmet vermek için fabrika ayarlarına döndürüyoruz. Başarılı olacağız. İrfan Hocam bu işi ya yapacak ya yapacak. Bunu ondan başka düzeltecek kimse yok. Başka yol yok. Hepimiz ısıran, basan bir takım görmek istiyoruz” dedi.

 

‘SON VERMESİNİ BİLİRİZ’

Yıldırım, “Bugüne kadar ‘yunus’ yüzümüzü gördünüz, artık ‘yavuz’ yüzümüzü de görmenizin zamanı geldi. Ben bu takıma şampiyon olsun ve bizleri sevindirsin diye geldim. Ama madem tüm taraftarı ve bizleri birileri üzüyor, buna son verdirilmesini de çok iyi biliriz” diye konuştu. Bir taraftarın ‘Birileri dediğiniz kim?’ sorusuna Yüksel Yıldırım ingilizce olarak ‘player's’ diye cevap vererek futbolculardan bahsettiği açıkladı.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sınavda ‘alerji kurbanı’ olmayın
Sınavda ‘alerji kurbanı’ olmayın
Uyuşturucu tacirlerine operasyon: 5 gözaltı
Uyuşturucu tacirlerine operasyon: 5 gözaltı