YILLAR OLMUŞ PLAKA!
Reklam
  • Reklam

YILLAR OLMUŞ PLAKA!

Yılport Samsunspor, yarın 55. kuruluş yıldönümü kutlayacak. Taraftarlar ise tüm ilçelerinde organize oluyor. Yapılan çağrıda saat 20.55’te, herkesin kırmızı meşalelerini hazır tutmaları ve Nuri Asan Tesisleri’nden ateşlenecek olan havai fişeklerle birlikte yakmaları istendi

29 Haziran 2020 - 10:16

SAAT 20.55’TE BAŞLAYACAK

Yılport Samsunspor, yarın aynı zamanda şehrin plaka kodu da olan 55. kuruluş yıldönümünü kutlayacak. Kırmızı-beyazlı ekibin taraftarları büyük bir hazırlık içiresinde. Kulüple koordineli bir şekilde yapılacak olan organizasyon tüm ilçeleri kapsayacak. Taraftar gruplarından yapılan ortak açıklamada, herkesin yarın meşaleleri alarak evlerin çatısına veya balkonuna çıkmaları istendi. Kutlamalar drone ile çekilecek. Saat 20.55’te herkesin yerlerini almaları istendi. 

MEŞALELER KIRMIZI OLACAK

Özellikle kırmızı meşalelerin yakılması istenen çağrıda, “30 Haziran Salı günü Nuri Asan Tesisleri’nde havai fişekler ile kutlamalar başlayacak. Nuri Asan Tesisleri’nde saat 20.55’te gelen işaret sonrası evlerimizin çatılarından, balkonlarından, sokaklarımızdan, sitelerimizin bahçelerinden kırmızı meşale yakacağız. Bu esnada şehrin stratejik noktalarından dijital kamera ve drone ile kayıt alınacaktır. Meşaleler kırmızı olmak zorundadır” ifadeleri kullanıldı.

Mustafa ATASEVEN 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ailece korona virüsü yendiler!
Ailece korona virüsü yendiler!
Sıcak havalarda su tüketimine dikkat
Sıcak havalarda su tüketimine dikkat