Yükselen dolar kurlarıyla ilgili tuhaf çözüm önerisi!
Reklam
  • Reklam

Yükselen dolar kurlarıyla ilgili tuhaf çözüm önerisi!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, büyük yükselişe geçen dolar kurları gündemi çalkalarken Türk Lirası'nın değer kaybetmesinin ardından ilgili tuhaf bir çözüm önerisinde bulundu. Yıldız Tilbe, Twitter hesabı üzerinden doların önüne geçilemez artışı karşısında, “TL basıyorsak dolar da basarız, nedir yani?” şeklinde ifadelere yer verdi.

07 Ağustos 2018 - 11:26

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, son dönemlerde devamlı şekilde yüksek artışa geçen dolar kurlarının sonrasında Türk Lirası'nın da değer kaybetmesinin akabinde sosyal medya platformu üzerinden tuhaf bir çözüm önerisi gerçekleştirdi.

Döviz fiyatlarının gündemin merkezine yerleşmesiyle birlikte sanat camiasından birçok ünlü kişinin dolar kurlarına dair gerçekleştirdiği paylaşımlara Yıldız Tilbe de dahil oldu. Yıldız Tilbe, kişisel Twitter hesabı aracılığıyla doların gündemde yankı uyandırarak durdurulamaz yükselişi karşısında, “TL basıyorsak dolar da basarız, nedir yani?” şeklinde ifadelere yer verdiği görüldü. İşte, Yıldız Tilbe'nin çok konuşulan ve ses getiren Dolar ve Türk Lirası (TL) ile ilgili yorumları...

YILDIZ TİLBE'DEN DOLAR VE TÜRK LİRASI (TL) AÇIKLAMASI...

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe sosyal medya platformu olan Twitter üzerinden dolar ve Türk Lirası (TL)'na yönelik tuhaf açıklamalarda bulundu. Yıldız Tilbe; “TL basıyorsak dolar da basarız, nedir yani?” diyerek Türkiye’nin Türk Lirası (TL) gibi dolar da basabileceğini ifade etti. Öte yandan, ‘’Pound da Euro da basalım. Dünyanın bütün paralarını basalım. Nedir yani, paraysa para. Bence dünyadaki bütün ülkelerin paralarının değerleri aynı olmalı. Birini diğerinden üstün kılan ne ki İnşallah 1’e kadar düşer. O kadar borcu nasıl ödeyeceğiz? Kıyamete kadar biter mi o kadar borç. Dolar basalım TL gibi, verelim, ha onlar basmış ha biz ne fark eder?" şeklinde ifadelere yer verdi.

yıldız

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tekkeköy’de son teknoloji hizmeti
Tekkeköy’de son teknoloji hizmeti
Sokak canlılarına ‘kapanma’ desteği
Sokak canlılarına ‘kapanma’ desteği