ZEMİN TAMAM SIRA BİNALARDA

ZEMİN TAMAM SIRA BİNALARDA

Yılport Samsunspor’un, Batıpark’ta yaptığı altyapı tesisinde çimlendirme çalışması bitti. Ekilen çimler yeşermeye başladı. Zeminin ağustos ayından itibaren kullanılabileceği belirtildi

21 Mayıs 2020 - 09:33

SAHA YEŞERİYOR

İlkadım Batıpark’ta yapımı süren Yılport Samsunspor altyapı tesislerinde zemin tamamlandı. Başkan Yüksel Yıldırım’ın Samsunspor’u şirketleştirmesinin ardından yeni bir dönemin başlaması ile altyapıya büyük önem veriliyor. İlk olarak Kutlukent bölgesine yapılması planlanan Samsunspor altyapı tesislerin, dolgu sahasının zemininde sorun çıkmasının ardından ibre Batıpark’a dönmüştü ve çalışmalar başlamıştı. Projelendirmenin ardından başlanan çalışmaların saha bölümünde sona yaklaşıldı. Çim ekimi yapılan saha yeşermeye başladı.

SIRA İDARİ BİNALARDA

Zeminle ilgili çalışmalar tamamlandı ve periyodik olarak sulama işlemi sürüyor. Önümüzdeki ay içinde çimlerin tam olarak oturacağı ve ağustos ayından itibaren ise sahaların kullanılabileceği belirtildi. Öte yandan tribün, soyunma odası ve toplantı salonlarının yer alacağı idari binalar için çalışmalar başlayacak. Binalar tamamlandığı zaman tesis tam olarak bitmiş olacak. Antrenmanlar için sahaya ihtiyaç olmasından dolayı zeminin tamamlanması büyük önem taşıyor.

 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK belediyeler büyük bir başarı gösterdi
AK belediyeler büyük bir başarı gösterdi
MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK SORDU: 135 milyar lira nerede?
MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK SORDU: 135 milyar lira nerede?