Bafra İlçe Stadı’nda oynanan kritik maç başladığı gibi bitti ve takımlar sahadan 0-0’lık beraberlikle ayrıldı. İYİ Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamdi Yıldız, Yeniden Refah Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı Şükrü Neiş, Zafer Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı Selma Ersin Siper, 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Gökhan Göz, Kulüp Başkan yardımcısı Fatih Tunç ve Bafralı İş insanı Sedat Şahin 1930 Bafraspor'a destek için stada gelenler arasında oldular.
Şükran AKÇAY
Spor
Yayınlanma: 11 Mart 2024 - 12:40
1930 Bafraspor'a tam destek
Süper Amatör Lig Play-Off Ligi’nin ikinci haftasında 1930 Bafraspor ile Tekkeköyspor karşı karşıya geldi.
Spor
11 Mart 2024 - 12:40
Bafraspor geleceği acik ve cok başarilara imza atacaktir