1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Gökhan Göz başkanlığında toplanarak takım adına verimli bir toplantı düzenledi. Süper Amatör (SAL) ligi A grubunda mücadele veren Bafraspor, Bölgesel Amatör Ligine çıkma hedefiyle önemli kararlar aldı.
Başkan Göz, teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelerek mevcut durumu ve gelecek hedefleri ele aldı. Toplantıda, takımın güçlenmesi için yapılması gerekenler ve yeni transferler konuşuldu. Başkan Göz, kulübün başarısı için gereken adımların atılacağını ve transferlerin yapılacağını belirtti. Yönetimin aldığı kararlar, Bafraspor camiası tarafından heyecanla karşılandı.
Tugay BAŞSAN
Spor
Yayınlanma: 07 Şubat 2024 - 11:42
1930 Bafraspor'da değerlendirme toplantısı
1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Gökhan Göz, teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelerek mevcut durumu ve gelecek hedefleri ele aldı
Spor
07 Şubat 2024 - 11:42