Samsun Süper Amatör (SAL) Ligi A Grubu 11. haftasında 1930 Bafraspor, deplasmanda Tekkeköyspor'u 2-0 mağlup ederek önemli bir galibiyet elde etti. Maçta her iki takımın da penaltı atışından yararlanamadığı mücadelede, Alkan ve Ali'nin attığı gollerle 3 puanı alan Bafraspor, liderliğini sürdürdü.
İDDİASINI SÜRDÜRDÜ
Bu sonuçla birlikte 1930 Bafraspor'un puanı 23'e çıkarken, en yakın takipçisi Termespor ise 22 puanda kaldı. Deplasmanda oynanan müsabakada Bafraspor, güneşli ve soğuk bir havada etkileyici bir performans sergileyerek galibiyete ulaştı. Teknik Direktör Polat Özkan'ın görevine son verilen Bafraspor, zorlu Tekkeköyspor maçında istediği sonucu alarak ligdeki iddiasını sürdürdü.
Ebubekir YILMAZ