Samsun U18 Ligi’nde Kadıköyspor ile İlkadım Yabancılar Pazarıspor karşı karşıya geldi. Baştan sona büyük bir çekişmeye sahne olan karşılaşmayı Kadıköyspor 2-0’lık skorla kazanarak 3 puanın sahibi oldu. Kadıköyspor’dan yapılan açıklamada, “Takımımızı kutlar, rakibimize kalan maçlarında başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.
Resul BEŞİKÇİ
Spor
Yayınlanma: 04 Aralık 2023 - 16:23
3 puan Kadıköyspor'un!
Samsun'da, Kadıköyspor ile İlkadım Yabancılar Pazarıspor karşılaşmasında Kadıköyspor 2-0’lık skorla 3 puanın sahibi oldu.
Spor
04 Aralık 2023 - 16:23