AK belediyeler büyük bir başarı gösterdi
Reklam
  • Reklam

AK belediyeler büyük bir başarı gösterdi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Belediyelerimiz merkezi yönetimle koordineli bir şekilde pandemi sürecinde halkımızın yanında oldu, büyük bir başarı gösterdi, kenetlenme yaşandı” dedi

02 Haziran 2020 - 16:04

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Toplantısı gerçekleşti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki başkanlığında gerçekleştrilen toplantıya başkan yardımcıları katıldı. Bölge başkanlarının sorumluluk alanlarındaki gözlemleri, yerel yönetim çalışmaları gibi birçok konu başlığı ele alınırken yeni normalleşme sürecindeki çalışma takvimi programlandı.

HEP SAHADA OLACAĞIZ

Toplantıya katılan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yeni normalleşme sürecinde yerel yönetimler birimi olarak çalışma programlarının hazırlandığını, hizmetlerimizin koordineli bir şekilde aksamadan, yeni projelerle devam edeceğini söyledi. "Özellikle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 'gönül' vurgusu üzerinden çalışmalarımız artarak sürecek" diyen Yılmaz, "Gönüllerin partisi olarak, halkımızla gönül bağlarımızın daha da güçlenmesi için çok çalışacağız. Hep sahada olacağız" dedi.

EL ELE HİZMETE DEVAM

Pandemi sürecinde yerel yönetimlerin büyük bir başarı sergilediğini ifade eden Yılmaz, "Maske, dezenfektan dağıtımı, vatandaşların salgından korunması, her türlü ihtiyaçta yardımlarına koşulması gibi birçok çalışmada 'vefa' tanımının tüm yansımalarını gördük. Büyük bir özveriyle merkezi yönetimin başarılı çalışmalarına, destek paketlerine, AK belediyelerimizde büyük katkı sağladı. Halkımızın hep yanında olduk, el ele verdik normalleşme sürecine kadar ulaştık. Bundan sonrada önce sağlığımızı, toplumun sağlını koruyarak yeni yaşam biçimimizi oluşturup el ele hizmete devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Zorlu rakipler bizi bekliyor’
‘Zorlu rakipler bizi bekliyor’
‘Şampiyonluk forması duvara asılır’
‘Şampiyonluk forması duvara asılır’