Samsun'da AK Parti Çarşamba Belediye Başkan adayı Ender Gür'ün kızı Asel yoğun bakıma alındı.
Samsun'da 31 Mart yerel seçim heyecanı sürerken, AK Parti Çarşamba Belediye Başkan adayı Ender Gür'ün küçük kızı asel'in yoğun bakıma alındığı bilgisi üzüntüye neden oldu.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/03/66093d105a43b.jpeg)
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Halit Doğan yaptığı açıklamada, "Çarşamba Belediye Başkan Adayımız, kıymetli kardeşimiz Ender Gür'ün biricik kızı Asel’in yoğun bakımda olduğu haberini büyük bir üzüntü ile öğrendim. Geçtiğimiz günlerde bu güzel kareyi çekinmiştik hep birlikte. Çabuk iyileş güzel kızımız; babanın, ailenin sana ihtiyacı var. Rabbim acil şifalar versin. Dualarımız küçük kızımız Asel ile" dedi.
Haydar ÖZTÜRK