Cumhur İttifakı'nın adayı olan İhsan Kurnaz, İlkadım ilçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) görkemli açılışında, kalabalık bir katılım eşliğinde coşkuyla karşılandı.
Açılış töreninde konuşan İhsan Kurnaz, İlkadım'a yapacakları büyük değişim ve dönüşümün ilk adımını atmaktan gurur duyduklarını belirtti.
'İLKADIM 5 YIL DAHA KAYBETMESİN'
İhsan Kurnaz, "Artık İlkadım için harekete geçme zamanı geldi. 5 yıl daha kaybedecek vaktimiz yok. AK Parti'nin liderliğinde, İlkadım'a kaybettirdiğimiz hizmeti geri kazandırmak için buradayız." şeklinde konuştu.
Cumhur İttifakı'nın İlkadım Belediye Başkan Adayı olan İhsan Kurnaz, halkın sorunlarına çözüm getireceklerini, ilçenin gelişimine katkı sağlayacaklarını ve vatandaşların yaşam kalitesini artıracaklarını da vurguladı.
Açılış törenine, İlkadım ilçesinin önemli isimleri, siyasi temsilciler ve yerel halkın yanı sıra, AK Parti'nin diğer ilçe başkanları da katılım gösterdi.
Kübra ÖKSÜZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65db52e43566a.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65db52f24095b.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65db53045057d.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65db5314ed5be.jpg)