Alaçam İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü sporcuları, Samsun'da düzenlenen Okul Sporları Wushu İl Birinciliği müsabakalarında büyük başarı elde etti. İlçe Müdürlüğü Wushu Antrenörü Emre Bolat'ın önderliğinde yetişen sporcuların performansı takdir topladı. Asya Yılmaz, 41 kilo küçükler kategorisinde birinci olurken, Gökçe Ak 43 kilo küçükler kategorisinde ikinci sırayı elde etti. Zehra Nur Yaldız ise 42 kilo yıldızlar kategorisinde birincilikle parladı.
‘DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
Alaçam İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, sporcuların gösterdiği azim ve başarının gurur verici olduğunu belirtti. “Gençlerimiz ve sporcularımız için destek olmaya devam edeceğiz. Alaçam'ın sporcu kenti olması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diyen Karaaslan, gelecek projelerle sporun her alanında varlık göstermeyi hedeflediklerini ifade etti. Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olmaları için çalışmalara devam edeceklerini söyledi.
Şükran AKÇAY
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 23 Mart 2024 - 09:24
Alaçam'ın parlayan yıldızları
Alaçam Wushu takımı, Samsun'da düzenlenen Okul Sporları Wushu İl Birinciliği'nde büyük başarı elde etti. Antrenör Emre Bolat'ın yönlendirmesiyle sporcular birincilikler elde ederek dikkat çekti
SAMSUN HABER
23 Mart 2024 - 09:24
İlginizi Çekebilir