Kırmızı-beyazlı ekibin formasını giydikten sonra Yılport Samsunspor ve ardından Çorum FK’nın başarısı için ter döktü. Genç futbolcu tekrar Kadıköyspor’a geri dönme kararı aldı. Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüz eski oyuncularından Arda Usta yeniden aramıza katıldı. Son olarak, Çorum FK forması giyen Arda’ya aramıza ‘hoş geldin’ der, başarılar dileriz” ifadelerini kullanıldı.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 22 Şubat 2024 - 10:59
Arda Usta yuvaya döndü
Kadıköyspor’da Arda Usta yuvaya geri döndü. 2006 doğumlu futbolcu, Karadenizspor’da başladığı futbol hayatının ardından Kadıköyspor’a transfer olmuştu.
Spor
22 Şubat 2024 - 10:59