Son olarak, bu birim tarafından düzenlenen seramik atölyesi, Ondokuzmayıs Üniversitesi Mimari ve Görsel Sanatlar Tasarım Bölümü öğrencileriyle işbirliği içinde gerçekleştirildi.
BÜTÜN VATANDAŞLAR FAYDALANABİLİR
Atölye, iki farklı jenerasyonu bir araya getirerek keyifli ve yaratıcı bir etkinlik sunmayı amaçladı. Katılımcılar, birlikte zaman geçirirken seramik sanatının inceliklerini öğrenme fırsatı buldular.
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, etkinliğe destek veren yaşlı katılımcılara ATAK kooperatifinden hediye paketleri takdim etti. Deveci, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Evde Destek Hizmetleri Birimi'nden faydalanmak için 0 362 437 43 18 ve 0 552 963 02 80 numaralı hattan belediyemize ulaşıp talep oluşturabilirsiniz" dedi.
Kübra ÖKSÜZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65d6fbd2b592d.jpg)