Samsun Haber - Samsun’un Atakum ilçesinde meydana gelen olayda, gece saat 03.10 sıralarında Denizevleri Kavşağı'nda T.E.T. (2001) adlı bir kişi tüfekle saldırıya uğradı. Olayın hemen ardından, şüpheli şahsın Adnan Menderes Bulvarı istikametine kaçtığı bilgisi üzerine bölgeye yoğun bir polis ekipleri sevk edildi.
25 DAKİKA SONRA YAKALANDI
Yapılan detaylı araştırmalar ve titiz çalışmalar neticesinde, olaydan sadece 25 dakika sonra şüpheli 24 yaşındaki U.D., suç aleti olan tüfekle birlikte Denizevleri 214. Sokak üzerinde yaya devriyeler tarafından yakalandı.
SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Şahsın yakalanmasıyla birlikte, ateşli silahla kasten yaralama suçundan dolayı soruşturma başlatıldı.
Yaralanan T.E.T. ise olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince müdahale edilerek hastaneye kaldırıldı.Şüpheli U.D. ise polis sorgusunun ardından adli makamlara sevk edilecek ve soruşturma süreci başlayacak.
Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65c325984ccde.jpg)