Yarışlar boyunca mücadele eden sporcular arasından dereceye girenler belirlendi. Madalya ve kupalarını İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Celalettin Sula ve Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak'ın elinden alan sporcular, büyük sevinç yaşadı. Organizasyonun başarılı geçmesinde emeği geçenlere teşekkür edilirken, sporcuların gösterdiği performans takdirle karşılandı.
Şükran AKÇAY
Spor
Yayınlanma: 01 Mart 2024 - 10:35
Atletizmde takdir toplayan mücadele
Samsun'da düzenlenen Okul Sporları Puanlı Atletizm Yıldızlar İl Birinciliği yarışmaları, İlkadım Atletizm Stadı'nda sona erdi.
Spor
01 Mart 2024 - 10:35
İlginizi Çekebilir