30 yaşındaki Barış Çağlar, hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. Çağlar, aracındaki müzik ses sistemiyle ilgili hobisini bir yaşam tarzına dönüştürdüğünü ve artık her kesimden tanındığını belirtti. Asıl mesleği babasının işi olan sıhhi tesisat ve doğal gaz işlerinden farklı olarak, müzik ses sistemiyle aracını donatma tutkusu onu farklı bir yere götürdüğünü dile getirdi.ARABA PARASI KADAR MASRAF YAPTI
Bafralı Barış Çağlar, hayalini gerçekleştirmek için çocukluktan beri süren bir yolculuğun zorluklarını anlattı. Ehliyetini aldıktan sonra ilk aracında ses sistemini kurarak tutkusunu takip etmeye başladığını söyleyen Çağlar, aracına ses sistemini kurdurmak için 500 bin ile 1 milyon arası bir masraf yapmaktan kaçınmadı. Bafra'nın gururu olarak tanınan Çağlar, ses sistemiyle donatılmış aracıyla ülke genelinde birçok etkinlik ve fuar alanına davet ediliyor.
HER DAVETİN ARANILAN ADAMI
Çağlar, davet edildiği her yerde Bafra'nın ve bölgenin tanıtımına yardımcı olduğunu söyledi. Ses sistemiyle donatılmış aracıyla mevlid, söz, nişan, kına, asker eğlencesi, sünnet ve düğün gibi birçok etkinliğe davet edilerek vatandaşların keyifli vakit geçirmesine katkıda bulunuyor.
ÖZEL HABER
Ebubekir YILMAZ
Bafranin gururu olduğu doğrudur kendine güvendi ve yaptı asla ve asla saygısını hiç kimseye karşı bozmadı rekabet tabiki oldu fakat dışarıdaki insanlara karşı saygı çerçevesini asla bozmadı helal olsun.
Baframızın gururu Barış oğluma yakışır Allah yolunu açık etsin Başarılarının devamını dilerim evlat ????????????
Başarıların devamını dilerim barış abim