Samsun Emniyet Müdürlüğü Bafra Narkotik Büro Amirliği ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda Kemalpaşa Mahallesi ve İğdir Köyü'nde N.K., V.K. ve A.K. isimli şahısların ikametlerinde arama yapıldı. Yapılan aramalarda iki adet av tüfeği, bir adet kurusıkı silah ve 5 adet dolu kartuş ele geçirildi.
Emniyet birimleri, operasyon kapsamında söz konusu üç şahıs hakkında yasal işlem başlatıldığını bildirdi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Kamuoyuna yapılan açıklamada, emniyet güçlerinin suçla mücadelede kararlılığını sürdürdüğü vurgulandı.
Kübra ÖKSÜZ
Kübra ÖKSÜZ