Beden Eğitimi öğretmeni Semra Güven ve Teknik Sorumlu Cem Çatmakaş yönetimindeki takım, grup aşamasında da başarılı performans sergileyerek finale yükseldi. Yarı finalde penaltılarla galip gelen ekip, finalde üstün bir performans gösterdi. Atatürk Ortaokulu'nun zaferi, öğrencilerin spor alanındaki başarısını gözler önüne serdi. Takım, şampiyonluk sevincini coşkuyla kutladı.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 04 Mart 2024 - 12:02
Bafra'nın şampiyonu Atatürk Ortaokulu
Bafra'da düzenlenen Okul Sporları ilçe birinciliği Futsal Turnuvası'nda Atatürk Ortaokulu, finalde Cumhuriyet Ortaokulu'nu 4-3 yenerek şampiyon oldu.
Spor
04 Mart 2024 - 12:02