Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından yapılan detaylı kontrolde, zanlıların bağırsaklarında uyuşturucu olduğu tespit edildi.
Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirilen muayene sonucunda, N.S'nin bağırsağından 31 kapsül halinde 259,91 gram, S.S'nin bağırsağından ise 28 kapsül halinde 207,55 gram sentetik uyuşturucu çıkarıldı.
Emniyet tarafından yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler tutuklandı.
karadenizgazetesi
Güncel
Yayınlanma: 22 Mayıs 2024 - 14:00
Bağırsaklarında uyuşturucu bulunan iki kişi tutuklandı
Gümüşhane'de polis ekipleri, Akçakale uygulama noktasında bir araçta gerçekleştirdikleri arama sırasında, yabancı uyruklu M.S. ve S.S'nin davranışlarından şüphelendi.
Güncel
22 Mayıs 2024 - 14:00