31 Mayıs – 02 Haziran 2024 tarihlerinde İstanbul Beylikdüzü Spor Salonunda 12 ülkeden 1657 sporcunun katılım sağladığı 28. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonasında, Mili Takım adına yarışan Samsunlu sporcu Zeynep Akgül 44 kg kumite kategorisinde gümüş madalya kazanarak büyük başarıya imza attı.
DERECİ TEBRİK ETTİ
Başarılı sporcu Zeynep Akgül ve Antrenörü Erol Kutlu'yu makamında kabul eden Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, sporcuyu tebrik ederek başarılar diledi. Antrenör Kutlu ile İl Müdürü Dereci, karate branşında yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı istişarede bulundurlar. Sohbetin ardından ziyaret hatıra fotoğrafı çekinilerek son buldu.
Tugay BAŞSAN
Tugay BAŞSAN