Samsun Haber - Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, final sınavları öncesinde öğrencilere moral vermek amacıyla Samsun Üniversitesi Canik Kampüsü'nde bir etkinlik düzenledi. Etkinlik kapsamında öğrencilere sıcak çorba ikram edilerek, kış günlerinde içleri ısıtan bir atmosfer oluşturuldu.
SANDIKÇI: HEPİNİZE BAŞARILAR GENÇLER
Başkan Sandıkçı, öğrencilere başarılar dileyerek, "Tıpkı anne eli değmiş gibi, kış gününde içleri ısıtan sıcak çorba ikramımızla öğrencilerimizi final sınavlarına uğurladık. Hepinize başarılar gençler" ifadelerini kullandı.
Ersin SARIALİOĞLU