Mutlu birliktelikleri süren Bengü ile Selim Selimoğlu, 2019'da kızları Zeynep'i geçtiğimiz yıl kasım ayında da ikinci çocukları
Selim'i kucaklarına almıştı.
Şimdilerde yoğun sahne programıyla adından söz ettiren Bengü, iş dışındaki tüm vaktini kızı ve oğluyla geçiriyor.
Bengü, geçtiğimiz akşam Girne Rocks Otel’de sahne aldı. Altın renkli elbisesi ve makyajı ile çok şık görünen Bengü, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Sahne kıyafeti ve fit görüntüsü hakkında konuşan şarkıcı, “Uzun zamandır altın rengi giymiyordum. Bu akşam güzel bir styling yaptık kendimize. Her konser için ayrı hazırlanıyorum. Öte yandan 15 yaşından beri sporu çok sevdim. Hamileyken bile spor yaptım. Kendimi ve kaslarımı geleceğe hazırladım” dedi. karadenizgazetesi
Sahne kıyafeti ve fit görüntüsü hakkında konuşan şarkıcı, “Uzun zamandır altın rengi giymiyordum. Bu akşam güzel bir styling yaptık kendimize. Her konser için ayrı hazırlanıyorum. Öte yandan 15 yaşından beri sporu çok sevdim. Hamileyken bile spor yaptım. Kendimi ve kaslarımı geleceğe hazırladım” dedi. karadenizgazetesi