Boyar’dan duygulandıran açıklama
Reklam

Boyar’dan duygulandıran açıklama

Yılport Samsunspor’un yeni teknik direktörünü belirlemesi sürecinde takımı dört maça çıkaran Antrenör Recep Sermet Boyar, duygulandıran bir açıklama yaptı.

21 Kasım 2019 - 11:02

Yılport Samsunspor’un yeni teknik direktörünü belirlemesi sürecinde takımı dört maça çıkaran Antrenör Recep Sermet Boyar, duygulandıran bir açıklama yaptı. Boyar, “Şampiyonluk yolculuğunun karakterli kahramanları, kıymetli futbolcu arkadaşlarım. Sizlerle tanışmak, çalışmak ve aynı amaç için savaşmak benim için onur ve gurur vesilesi oldu. Terinizle, emeğinizle, sahiplenmenizle dört maçlık birlikteliğimizi geride bıraktık. Alnımız ak, başımız dik ise bu sizlerin sayesinde. Başarının mimarı da, sahibi de sizlersiniz. Yaşattığınız tüm güzellikler için teşekkür ederim. Rabbim yolun sonunda şampiyonluk nasip etsin. Hakkınızı helal edin. Gurur duyduğum memleketimin her kesiminden desteğini esirgememiş, gönlü güzel insanlar ve büyük Samsunspor taraftarı; sizlerinde verdiğiniz desteğe, tüm güzel duygulara şahsım ve ekip arkadaşlarım adına sonsuz teşekkür ediyorum. Bizleri bu göreve layık gören kulüp yönetimimize de teşekkürü bir borç bilerek şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Sami ONBAŞI-LADİK
  7 ay önce
  Recep hocam: Allah razı olsun, senin çalışkan,dürüst ve mütevazi kişiliğini dünya alem biliyor.Yolun açık olsun, başarılarının devamını dileriim .
 • Adem korkut
  8 ay önce
  adamsın kardeşim. ALLAH C. C Ylunu açık etsin. Ladik li ADEM KORKUT TAN SEVGİLER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEVECİ'DEN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ
DEVECİ'DEN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ
Samsun basınının acı günü
Samsun basınının acı günü