BU FUAR KAÇMAZ

BU FUAR KAÇMAZ

Samsun 4. EV’leniyoruz Fuarı kapılarını misafirlerine açmaya hazırlanıyor. TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Müdürü Oğuzhan Çamaş, yeni evlenecek ve ev eşyalarını değiştirmeyi düşünen çiftlerin her şeye ulaşabilecekleri bir fuar olacağını söyledi

25 Ocak 2020 - 11:33

Samsun Samsun 4. EV’leniyoruz Fuarı, 29 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açacak. Fuarın geniş kapsamlı olduğunu belirten TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Müdürü Oğuzhan Çamaş, “TÜYAP tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2020, 4. Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Zücaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 29 Ocak-2 Şubat 2020 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek” dedi.

EVLENECEKLER İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Evliliğe dair her şeyin Samsun 4. EV’leniyoruz Fuarı’nda olacağını söyleyen Çamaş, “Bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan fuarda, evlilik hazırlığında olan çiftlerin ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetler bir arada bulunacak” dedi. Fuarın evlenecek çiftler, eşyalarını yenileyecekler ve ev almak isteyenler için büyük bir fırsat olduğunu belirten TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, “Birbirinden özel ürün ve hizmetleri sergileneceği fuarımızda, ziyaretçiler, fuara özel kampanyalardan faydalanabilecekler” ifadelerini kullandı.

FUAR 5 GÜN SÜRECEK

Çamaş, “Fuarda evlenecek çiftlerin, aylarca süren evlilik hazırlığı süresini kısaltmayı ve kendi ekonomilerine uygun ürün ve hizmetleri kolayca bulabilmeleri hedefleniyor. Fuarda yer alacak katılımcı firmalar ise hem ürün ve hizmetlerini tanıtacak hem de binlerce ziyaretçiyle tanışma fırsatı yakalayacak. Samsun TÜYAP 4. Evleniyoruz Fuarı, konut projeleri, mobilya, aksesuar, dekorasyon, züccaciye, gelinlik, damatlık, abiye kıyafet, çeyiz, halı, düğün organizasyonu, beyaz eşya ve daha birçok sektörü ağırlayacak. Fuarda kurulan dev podyumda 5 gün boyunca çeşitli şovlar, konserler, workshoplar, gösteriler ve defileler düzenlenecek. Samsun’un en iyi kuaförleri saç şovlar yapacaklar. Evleniyoruz Fuarı’na gelen vatandaşlar 5 gün boyunca hem keyifli bir şekilde eğlenecek hem de evlerindeki ihtiyaçları giderebilecekler” şeklinde konuştu.

İNDİRİM ÇEKLERİNİ KAÇIRMAYIN

Fuara katılan firmalar tarafından indirim çekleri verileceğini ve fuar bitse bile bu çeklerin yapılan alışverişlerde geçerli olacağını söyleyen Çamaş, Birbirinden güzel koleksiyonların yer aldığı, yeni trend gelinliklerin görücüye çıkacağı fuarda ziyaretçiler fuara özel kampanyalardan faydalanabilecekler. Katılımcı firmalar birbirinden şık stantlarda evlilik hazırlıkları ile ilgili son yenilikleri sergileyebilecekler. Bölge ekonomisine hareketlilik getirecek bu fuarda katılımcı firmalar önemli iş bağlantıları gerçekleştirecek, ürün ve hizmetlerini on binlerce ziyaretçiye tanıtma fırsatı bulacaktır” diye konuştu. Mustafa ATASEVEN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAT tüm önlemleri aldı 
BAT tüm önlemleri aldı 
Bafra’da çiftçiden 10 bin lira bağış
Bafra’da çiftçiden 10 bin lira bağış