BÜYÜK ANADOLU’NDAN ATAKUM BELEDİYESİ’NE ZİYARET
Reklam

BÜYÜK ANADOLU'NDAN ATAKUM BELEDİYESİ'NE ZİYARET

Büyük Anadolu Hastaneleri yetkililerinin, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşlarına yaptıkları ziyaretlerin bir yenisini daha Atakum Belediyesi'ne gerçekleştirildi

29 Kasım 2019 - 11:04

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen ve Kurumsal İletişim Yönetmeni Erhan Altıparmak, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerinin bir yenisini daha Atakum Belediyesi'ne yaptı. Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı Şeref Aydın, Başkan Danışmanı Muzeffer Yıldız ile Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Şenol Katkat'ı ziyaret ederek bir araya gelen Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, "Hastane yetkililerimizin kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşlarımızın yetkililerini ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. Kurumlar arasında istişareye önem veren bir hastaneyiz. Kurumların görüş ve önerileri bizim için önemli. ‘Her şeyin Başı Sağlık’ deyimiyle sağlıklı bir yaşamı her şeyin önünde gören bir anlayış içinde, kurum yetkililerinden aldığımız bilgiler doğrultusunda daha iyi hizmeti nasıl verebiliriz, nasıl karşılıklı bir çalışma içinde olabilirizin düşüncesi içindeyiz.
Kurum yetkililerine, hastanelerimizin vermiş olduğu sağlık hizmetleri konusunda da kendilerine bilgiler verdik. Yeni merkez hastanemizin hizmete girmesiyle de sadece ilimizden değil, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimize otel konforunda sağlık hizmeti veriyoruz" dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Nazik ziyaretleri için Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen'e ve Kurumsal İletişim Yönetmeni Erhan Altıparmak'a teşekkürlerini ileten Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı Şeref Aydın da, Samsun'un köklü hastanesi Büyük Anadolu Hastaneleri'nin yapmış olduğu çalışmaların memnuniyet verici olduğunu belirterek, başarılar diledi.

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Gelecek biziz’
‘Gelecek biziz’
Tecrübe abidesi
Tecrübe abidesi