Samsunspor haber-Samsun Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde yürüttüğü çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Batıpark'ta bulunan ve kötü durumda olan Samsunspor arması için yapılan yenileme çalışmaları tamamlandı.
YENİLENEN SAMSUNSPOR ARMASI
Batıpark'ta uzun zamandır kötü halde bulunan Samsunspor arması, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin titiz çalışmaları sonucu yepyeni bir görünüme kavuştu. Bu çalışmalar, şehir halkı ve taraftarlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Yenileme çalışmalarıyla birlikte arma, eski ihtişamına yeniden kavuştu.
HALİT DOĞAN'DAN ANLAMLI PAYLAŞIM
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, yenilenen Samsunspor armasının son halini sosyal medya hesabından paylaştı. Başkan Doğan, paylaşımında “Armaya saygıyla” ifadesini kullanarak, Samsunspor’a ve taraftarlarına olan bağlılığını ve saygısını dile getirdi.
SOSYAL MEDYADA BÜYÜK BEĞENİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda ise “Başımızın tacı” ifadesine yer verildi. Bu anlamlı ve duygusal paylaşım, kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Vatandaşlar, belediyenin bu duyarlı davranışını takdirle karşıladıklarını ifade etti.
HALKTAN GELEN TEPKİLER
Yenilenen arma hakkında konuşan Samsun halkı, yapılan çalışmaları ve Başkan Doğan’ın samimi açıklamalarını çok olumlu bulduklarını belirttiler. Vatandaşlar, Samsunspor armasının şehir için büyük bir değer olduğunu ve bu değerlerin korunması gerektiğini vurguladılar.
Ersin SARIALİOĞLU
Başkanım amisos tepesindeki kral mezarı geri açılacak mı
Çok teşekkürler Sayın Başkanım
Piyasadan daha pahallı
Halit başkanim.atakum KOCADAĞI taş ocaklari paramparca ediyor.neolur engel olun taş ocaklari kaldirilsin
Adam gibi adam HALİT DOĞAN