Samsun haber-Samsun'un Çarşamba ilçesinde meydana gelen bir hırsızlık olayı, polis müdahalesiyle sonuçlandı. Samsun Asayiş Şube ve Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün koordineli çalışmasıyla, bir işyerinin deposundan yaklaşık 750 bin TL değerinde elektronik eşya çalındığı tespit edildi.
5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Hırsızlık olayında rol aldığı belirlenen işyeri depo sorumluları H.K. (39) ve U.B. (37) ile eşyaları taşıyan şoför H.K. (36) polis tarafından yakalandı. Olaya karışan ve suç eşyalarını satın aldığı belirlenen Ö.K. (43) ve F.Y (33) hakkında da adli işlem başlatıldı. Polis ekipleri, hırsızlığa konu olan 7 adet televizyon ve görüntü kayıt cihazını da ele geçirdi. Şüphelilerin adli süreç devam ederken, polis olayla ilgili detaylı soruşturma başlattı.
Mert Volkan Gün