İlçe Müdürlüğü ve Yurt Müdürlüğü personelinin katıldığı etkinlikte, öğrencilerle eğlenceli oyunlar ve yarışmalar düzenlendi. Sporun erişilebilirliğinin artırılması amacıyla düzenlenen etkinlik, öğrencilerin fiziksel ve sosyal gelişimine katkı sağladı. Çarşamba Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Bulut, bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirterek, sporun herkes için önemli olduğunu vurguladı. Okul yönetimi de İlçe Müdürlüğü'ne teşekkür ederek, işbirliğinin sürmesini umut ettiklerini ifade etti.
Spor
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 15:40
Çarşamba'da herkes spor yaptı
Çarşamba Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, ‘Herkes İçin Spor’ felsevesi doğrultusunda Çarşamba Alibeyli Gülhan Yusuf Yön İlk ve Ortaokulu'nda önemli bir etkinlik gerçekleştirdi.
Spor
11 Haziran 2024 - 15:40
İlginizi Çekebilir