Kumköy İlkokulu ve Şenyurt İlk ve Ortaokulu'nda düzenlenen etkinliklerde öğrenciler, birbirinden eğlenceli oyunlar ve yarışmalara katıldı. Etkinlikte konuşan yetkili, öğrencilerin spor faaliyetlerine katılarak fiziksel aktivitelerini artırdıklarını ve takım ruhunu geliştirdiklerini belirtti. Eğlenceli oyunlar sayesinde öğrencilerin sağlıklı yaşam tarzı kazanmaları ve mutlu anılar biriktirmeleri amaçlandı. Etkinliğin öğrenciler tarafından büyük ilgi gördüğü ve unutulmaz bir deneyim olduğu vurgulandı.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 13:06
Çarşamba'da unutulmayacak etkinlik
Çarşamba'da gerçekleştirilen Herkes İçin Spor Etkinlikleri kapsamında, Çarşamba Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Yurt Müdürlüğü işbirliği içinde iki okul ziyaret edildi.
Spor
04 Haziran 2024 - 13:06