Çarşamba Kapalı Spor Salonu'nda Doğu Bölgesi Küçük Erkek Futsal maçları devam etti. Değirmenbaşı Ortaokulu, Muratlı İmam Hatip Ortaokulu'nu 8-2 yenerek yarı finale yükseldi. Gülören YBO Ortaokulu ise Ataköy Ortaokulu'nu 4-0 mağlup ederek adını yarı finale yazdırdı. Maçlar heyecan dolu geçerken, Değirmenbaşı ve Gülören YBO takımları başarılı performans sergiledi. Genç sporcuların gösterdiği yetenek ve takım ruhu, turnuvanın önemini vurguladı. Yarı final maçları merakla bekleniyor.
Şükran AKÇAY