Samsun haber-Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Gazete Gerçek'i ziyaret ederek, Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar'a teşekkürlerini iletti ve Gazete Gerçek'in 5 yıllık belediye başkanlığı sürecindeki desteklerinden dolayı minnettarlığını dile getirdi. Ziyaret sırasında, başyazar Nusret Sağlam da bulunarak samimi bir sohbet ortamı oluştu. Ziyaretin sonunda Başkan Deveci, bir jest yaparak Hayati Kaynar'a özel baskı tekniği ile yapılan Atatürk çerçeveli resmi hediye etti.
Haydar ÖZTÜRK