CHP Parti Meclisi'nden Atakum ve İlkadım Belediye Başkan adayının belirlenmesi ile ilgili flaş karar.
Samsun'da CHP'nin İlkadım ve Atakum Belediye Başkan adayının belirlenmesi ile ilgili CHP Genel Merkezi Parti Meclisi kararını aldı. Samsun CHP'de Atakum ve İlkadım Belediye Başkan adayı eğilim yoklaması ile belirlenecek. CHP Parti Meclisi, gece saatlerinde aralarında Samsun'dan Atakum ve İlkadım ilçelerinin de bulunduğu 23 ilçede adayın eğilim yoklaması ile belirlenmesi kararı aldı. Bu karar ile Samsun'da CHP'nin Atakum Belediye Başkan adayı ve İlkadım Belediye Başkan adayı ön seçim yolu ile belirlenecek." Haydar ÖZTÜRK
Beledıyecilikte tecrübesi ve etrafındaki herkesin sevgi saygı duydugu her kesime aynı yaklaşan Bayram Çelik✌️
Harika Süper
Görüş; “CHP Genel Merkezi, aday tespitlerinde öncelikle başarılı belediye başkanları ile yolunuza devam edeceğiz” diye açıklama yapmıştır. Atakum’da aday tespitinde ön seçim kararı alınmıştır. O halde mevcut belediye başkanı Cemil Deveci “başarısız” görülmüştür ki, bu yönde, diğer adaylar arasında bir ön seçim kararı alınmıştır, dolayısıyla, Cemil Deveci bu seçime giremez, girmemelidir, böyle bir hakkı yoktur, olmamalıdır. Çünkü başarılı bir dönem geçirmiş olsa idin, (aynen Merzifon‘da olduğu gibi) adaylığı bu zaman dilimine kadar açıklanmış olurdu.
Tüm Türkiye'de on seçim olsaydı
Cemil deveciyi istemiyoruz artık yeter MHP ve akp lileri doldurdu atakuma artık yeter