CITYMALL AVM AÇILDI
Reklam
  • Reklam

CITYMALL AVM AÇILDI

CityMall AVM, 'Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz' sloganıyla dün kapılarını açtı. Yoğun ilgi gören açılışın ardından Samsunlular, düzenlenen çeşitli aktiviteler ile keyifli zaman geçirdi

11 Ocak 2020 - 11:19

'Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz' sloganıyla dün kapılarını muhteşem bir programla açan CityMall AVM bütün Samsunluların beğenisini kazandı. Çelikpark Grup tarafından kendi öz kaynaklarıyla tamamlanan Atakum’daki dev yatırım CityMall AVM, içinde yaklaşık yüz işletme ve bin kişiye yakın istihdam ile faaliyete geçti. Uzun süre akıllardan silinmeyecek bir açılış programıyla kapılarını aralayan Citymall AVM’nin açılış programında birçok etkinlik düzenlendi. 

AYŞE HATUN ÖNAL KONSERİ

Gün boyu animasyon gösterileriyle devam eden program, akşam saat 17.00’de Ayşe Hatun Önal konseri ile doruğa çıktı. Ardından saat 18.00’de ünlü tasarımcı Erol Albayrak’ın yeni koleksiyonunun sunulduğu defilede Özge Ulusoy, Itır Esen ve Tuğçe Dural gibi ünlü top modeller yer aldı. Yerli ve yabancı tam 24 farklı best model podyumda yürüdü. Açılış programının coşkusu bugün ve yarın da devam edecek. CityMall AVM, ‘Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz’ sloganıyla bütün Samsunluları davet ediyor.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tekkeköy’de son teknoloji hizmeti
Tekkeköy’de son teknoloji hizmeti
Sokak canlılarına ‘kapanma’ desteği
Sokak canlılarına ‘kapanma’ desteği