Davutoğlu Samsun’a geliyor
Reklam
  • Reklam

Davutoğlu Samsun’a geliyor

Gelecek Partisi Samsun 1. Olağan Genel Kurulu, 3 Temmuz Cumartesi günü Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek

24 Haziran 2021 - 14:46

Samsun'da 17 ilçe iddiasıyla yola çıkan Gelecek Partisi, 3 Temmuz Cumartesi günü Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirecek. Atakum Belediyesi Eğitim ve Eğlence Merkezi’nde saat 14:00’te gerçekleştirilecek olan olağan genel kurulda yapılacak seçimlerde, tek liste halinde seçime gidilecek. Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’un listesi genel kurulda oylanacak.

GÜZEL BİR GELECEK BIRAKCAĞIZ
Kongrelerine tüm Samsun’u davet eden Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, “Genel Başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştireceğimiz 1. Olağan İl Kongremizin heyecanı içerisindeyiz. Bizden sonraki nesillere daha güzel bir gelecek bırakmak için çıktığımız bu yolda, çalışmalarımıza kararlılıkla gece-gündüz demeden devam ediyoruz. Demokrasi şöleni yaşayacağımız kongremize tüm Samsun’u davet ediyoruz” diye konuştu.

 

TEŞKİLATLAR DAVET ZİYARETLERİNDE

Diğer yandan Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’un öncülüğünde il ve ilçe teşkilatları partinin genel kurulu için davet ziyaretleri gerçekleştiriyor. Bu bağlamda İl Başkanı Yeşilyurt, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber Saadet Partisi (SP) Samsun İl Başkanı Temel Armutçu ve Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin’i ziyaret ederek, davette bulundu.


 

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sahil pırıl pırıl oldu
Sahil pırıl pırıl oldu
Üreten kadınlar fark yarattı
Üreten kadınlar fark yarattı