Atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in canlı yayınında önceki gün ünlü bir konuğu vardı. Güzel oyuncu Demet Özdemir, Anlı'nın tekerlekli sandalye kampanyasına destek verdi.
Genç oyuncu, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 4 adet akülü tekerlekli sandalye bağışı yaptı.
Özdemir, canlı yayında Anlı'nın sıkı takipçisi olduğunu da açıkladı.
Özdemir canlı yayında Müge Anlı'ya şöyle seslendi: "Sizi çok seviyorum. Gerçekten müthiş birisiniz, çok güzel iyilikler yapıyorsunuz. Böyle güzel bir iyilik hareketini benimle başlattığınız için de ayrıca mutluyum. Umarım bu kampanya katlanarak devam eder. Ben her zaman yanınızdayım. Neye ihtiyacınız olursa buradayım."
Müge Anlı ile Tatlı Sert, yine soluksuz izlendi.Program, Kantar Medya verilerine göre, gün içerisinde yayınlanan 100 programın yer aldığı reyting ölçümünde tüm yapımlar arasında günün en yüksek izlenme oranına ulaştı.
sabah
Magazin
Yayınlanma: 25 Mayıs 2024 - 13:36
Demet Özdemir, Müge Anlı'ya katıldı
Oyuncu Demet Özdemir, tekerlekli sandalye kampanyasına destek verdiği Müge Anlı'ya övgüler yağdırdı: "Müthiş birisiniz, güzel iyilikler yapıyorsunuz. Böyle bir iyilik hareketini benimle başlattığınız için de çok mutluyum"
Magazin
25 Mayıs 2024 - 13:36