DEMİR’DEN TELEFONLA HALK GÜNÜ
Reklam
  • Reklam

DEMİR'DEN TELEFONLA HALK GÜNÜ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftada iki gün gerçekleştirdiği halk gününü 'korona virüs önlemleri' nedeniyle bu kez telefon ile gerçekleştirdi

16 Mart 2020 - 13:31

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, küresel salgın haline gelen korona virüse karşı önlemler kapsamında halk gününü telefonla gerçekleştirdi. Başkan Demir, "Göreve geldiğimiz ilk günden beri haftada iki gün, vatandaşlarımızla yüz yüze bir araya geliyoruz. Korona virüs önlemleri kapsamında pazar günü yapılması planlanan halk gününü iptal etmek yerine telefon ile arayıp gerçekleştirdik" dedi.

İPTAL ETMEDİ

Yaklaşık 11 aydır düzenli bir şekilde haftanın iki gününü ‘halk günü’ olarak ayıran Başkan Mustafa Demir, vatandaşlarla bu kez telefonla buluştu. Başkan Demir'in kendi özel telefonundan aradığı vatandaşlar ilk etapta şaşkınlık yaşasa da ardından görüş, öneri ve taleplerini iletti. Başkan Demir, "Kapımız sonuna kadar hemşehrilerimize açık. Onlarla sık sık bir arada olmak, önerilerini dinlemek, sorunlarına çözüm bulmak önceliğimizdir. Korona virüs tedbirleri nedeniyle de olsa halk gününü iptal etmek istemedik. Vatandaşlarımızla bu kez yüz yüze değil telefon ile görüşerek sorunlarını dinledik, çözüm önerilerini not aldık" diye konuştu.

'SALGINA KARŞI HASSASİYET SÜRÜYOR'

Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak küresel salgın korona virüs ile ilgili tüm önlemleri aldıklarını da ifade eden Başkan Mustafa Demir, "Konuyla ilgili hassasiyetimiz sürüyor. İnsan sağlığını ön planda tutmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın da salgına karşı açıklanan ve belirlenen kural ve tedbirlere uymalarını istiyoruz" dedi.  Büyükşehir Belediyesi'ndeki makamında 50 vatandaş ile telefonda görüşen Başkan Demir, iş talebinde bulunanları ise İstihdam ve Kariyer Merkezi'ne yönlendirdi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Basketbol takımı Başkent’e gitti
Basketbol takımı Başkent’e gitti
Havza’da vakalar artışta
Havza’da vakalar artışta