Demirtaş’a en güzel hediye
Reklam
  • Reklam

Demirtaş’a en güzel hediye

Arıburnu İlköğretim Okulu öğrencisi Beren Alya Demircan, kendi yazdıkları hikâyelerden oluşan ‘Küçük Yazarlar Büyük Hikayeler’ adlı kitabı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a hediye etti

08 Eylül 2021 - 14:35

18 farklı ilde yaşayan minik yazarlar, kendi hikayelerini kaleme aldığı örnek bir projeye imza atarak, eserlerini kitap haline getirip yayımladı. Minik yazarlar, 23 Nisan’da başladıkları projeyi 4 ay gibi kısa sürede bitirdi. Arıburnu İlköğretim Okulu öğrencisi Beren Alya Demircan da söz konusu ‘Küçük Yazarlar Büyük Hikayeler’ adlı kitabı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a hediye etti. Beren Ayla, ‘Sen Üzülme Nilay’ hikayesini Demirtaş’a anlattı.

EĞİTİME YAPILAN YATIRIM GELECEĞE YAPILMIŞTIR

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan İllkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Genel bütçeden eğitime ayrılan paya baktığımız zaman eğitime verilen önemin ne kadar büyük olduğunu görüyoruz. Öğrencilerimiz bizim geleceğimizin teminatı, onları ne kadar kaliteli yetiştirirsek hiç kuşkusuz ülkemiz de geleceğinden emin bir şekilde varlığını sürdürecektir. Çocuklarımızın eğitimine yapılan yatırımın geleceğimize yapıldığını belirtmek istiyorum” diye konuştu.

 

Resul BEŞİKÇİ

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Demir’den yeni OSB müjdesi!
Başkan Demir’den yeni OSB müjdesi!
Emanetimizi geleceğe güvenle taşıyoruz
Emanetimizi geleceğe güvenle taşıyoruz