Deveci: Zincir kırılırsa yenildik demektir
Reklam
  • Reklam

Deveci: Zincir kırılırsa yenildik demektir

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci şehirde artan korona virüsü vakalarıyla ilgili, "Zincirin bir halkası kırılırsa virüse yenildik demektir. Lütfen kurallara uyalım" dedi 

06 Eylül 2020 - 14:03


 

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada korona virüsüne karşı daha tedbirli olunması konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundu. Başkan Cemil Deveci, vücut direncinin çok önemli olduğunu belirterek kişisel temizlik ve sosyal mesafe tedbirlerine uyulmasının en önemli adım olduğunu dile getirdi. 

 

‘NE OLUR SAYGI DUYUN’
Sağlığın korunmasının yolunun sevdiklerimizden geçtiğini belirten Başkan Deveci, "Sevgili hemşerilerim, sevgili Samsunlular. Pandemi hızla yayılıyor, tek önlemi var bireysel temizlik, kişisel mesafeyi korumak ve her halde maske takmak... Sağlığımızı koruyabilmek için komşumuzun sağlığını korumak zorundayız. Zincirin bir halkası kırılırsa virüse yenildik demektir; bundan sonra görev vücut direncimiz de. Vücut direncimiz kazanırsa hayattayız, kaybederse sizlere ömür. Ne olur kendinize, aile bireyleriniz ve komşularınıza saygı duyun" dedi.

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Diomande’den Gökhan’a gönderme
Diomande’den Gökhan’a gönderme
‘Rekabeti arttırmalıyız’
‘Rekabeti arttırmalıyız’