Dikbıyık gençleri tarafından düzenlenen etkinlik Çarşamba İstek Pide Salonu’nda gerçekleştirildi. Kahvaltıya gencinden yaşlısına herkes katılım sağladı. Katılanlar arasında CHP İlçe Başkan Adayı İlhan Yürükcü, CHP İlçe Başkanı Temel Baş, CHP İl Başkan Yardımcısı Yücel Yıldız, CHP İlçe Sekreteri Esen Öztürk, belediye meclis üyesi adaylarından; Nesime Oğuzeş, İsmail Yüksel, Hüseyin Işıldak, Mehmet Karaca, Nagihan Özmen de katıldı.
BANA SAHİP ÇIKIN
Programda açıklama yapan Yürükcü, “Bir yola çıktım. Allah razı olsun hepiniz bana sahip çıktınız, sizden şüphem yok. Siyasi görüşünüz ne olursa olsun Dikbıyık ve çevre köyleri olarak benim yanımda durdunuz. 31 Mart yerel seçimlerinde sadece kendinizle değil eşinizle dostunuzla bana sahip çıkın. İnanın biz bu seçimi kazanacağız. Bu abiniz belediye başkanı olacak. Olduktan sonra her şey daha güzel olacak. Bugün çıkmış olduğum bu yolda beni yalnız bırakmayın. Sizlere güveniyorum. Bu işi başaracağız” dedi.
Mert Volkan Gün
Mert Volkan Gün