Doğum ve bebek fotoğrafçılığı alanında faaliyet gösteren Polat'ın geçmişi ve estetiksiz haline dair detaylar ortaya çıktı. Haberlere yansıyan bilgilere göre, Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın tüm mal varlıklarına el konuldu.
Fotoğrafçılığa 2012 yılında adım atan Polat, 2015-2017 yılları arasında ünlü isimlere hizmet veren bir fotoğrafçı olarak tanındı. Ancak, zaman içinde estetik müdahalelerle dış görünüşünde önemli değişikliklere giderek dikkat çekti. Dişleri, dudakları, burnu, çenesi, ve gözleri gibi birçok bölgesinde estetik operasyonlar geçirdiği ifade edildi.
Dilan Polat'ın estetiksiz hali, sosyal medyada geniş bir yankı uyandırdı. Kimi kullanıcılar, Polat'ın eski halinin daha doğal ve güzel olduğunu vurgularken, bazıları ise estetik müdahalelerin sonrasında daha iyi göründüğünü savundu. Bu durum, Polat'ın estetik operasyonlardan önceki ve sonraki dönemdeki dış görünüşündeki farklılıkların dikkat çekici olduğunu ortaya koydu.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65a12c4c4d084.jpg)