90’ların en güzel şarkılarını doktorlar için söyleyen Eda Özülkü, duygusal anlar yaşayarak, "Siz doktorlarımıza minnet borçluyuz, sayenizde ikizlerimiz oldu" açıklamasını yaptı.
"İKİZLERİMİZ ŞİMDİ 19 YAŞINDA"
"Tüp bebek tedavisi sonrası dünyaya gelen ikizlerimiz şimdi 19 yaşında” diyen Metin Özülkü ise "Bu akşam doktorlarımızdan gelecek tüm istekleri okuyacağım" ifadelerini kullandı.
karadenizgazetesi
Magazin
Yayınlanma: 18 Mayıs 2024 - 10:46
Eda Özülkü'den doktorlara teşekkür
1988 yılında dünyaevine giren müzisyen çift Eda-Metin Özülkü, geçtiğimiz akşam Reyhan Karaca, Jale, Ümit Sayın ve Sibel Alaş ile Kıbrıs'ta bir otelde düzenlenen 1. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi'nde sahne aldı.
Magazin
18 Mayıs 2024 - 10:46