Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde zor günler geçiren Reeder Samsunspor’un genel menajeri Emre Ekim açıklama yaptı. Ekim, “Yönetim kurulumuz, takımımız için elinden geleni yapıyor. Biz Basketbol Süper Ligi’ne çıkarken de bütçe farklılıklarına bakmadan şampiyon olduk. Şimdi de bakmadan bu ligde kalacağız. Burada olmamızdaki en büyük pay sizlerin. Her zaman söylediğim gibi ‘en büyük taraftar başka büyük yok’. 2 Aralık Cumartesi günü saat 18.00’deki önemli maçımıza herkesi bekliyoruz” diye konuştu.
Melihşah ŞEN
Spor
Yayınlanma: 28 Kasım 2023 - 13:48
Emre Ekim: 'Reeder Samsunspor ligde kalacak'
Reeder Samsunspor Genel Menajeri Emre Ekim, “Biz Basketbol Süper Ligi’ne çıkarken de bütçe farklılıklarına bakmadan şampiyon olduk. Şimdi de bakmadan bu ligde kalacağız” dedi
Spor
28 Kasım 2023 - 13:48