En hızlılar belli oldu
Reklam

En hızlılar belli oldu

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edinilen Yıldızlar Kız-Erkek, Gençler A-B Kız, Erkek Kros İl Birinciliği müsabakaları, oynanan final yarışmalarının ardından sona erdi

12 Aralık 2019 - 10:10

Okul Sporları Şube Müdürlüğü'nün 2019 yılı faaliyet takviminde yer alan Kros İl Birinciliği müsabakaları, Doğu Park’ta düzenlenen maçlar ile tamamlandı. Çekişmeli geçen yarışmalar; Genç A Erkek 5 bin m., Genç B Erkek 5 bin m., Genç A Kız 3 bin m., Genç B Kız 3 bin m., Yıldız Erkek 3 bin m. ve Yıldız Kız 3 bin m. kategorilerinde toplam 352 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. 

FAİR-PLAY ÖRNEĞİ

Yoğun katılımın olduğu il birinciliği müsabakalarında büyük bir fair-play örneği yaşandı. Salıpazarı Hasan Çelebi Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Gülcan Yıldız, yarışma esnasında yere düşen arkadaşını fark edince yarışmayı bırakarak rakibine yardımcı olarak büyük bir fair-play örneğine imza attı. Bu centilmence davranışın ardından sporcu, Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak madalya ve t-shirt ile ödüllendirerek teşekkür etti. 

SAMSUN’U TEMSİL EDECEKLER

Müsabakalarda dereceye giren sporculara madalya ve kupaları; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, Okul Sporları Tertip Komitesi Üyesi Eyüp Sabri Yılmaz ve Numan Güvelioğlu, Sportif Eğitim Uzmanı Vural Bölükbaş, beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörleri takdim etti. Dereceye giren sporcular, 8 Ocak 2020 tarihinde ilimiz ev sahipliğinde düzenlenecek olan kros grup müsabakalarına katılma hakkı kazandılar.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ACI ÖLÜM
ACI ÖLÜM
Kayan'ın halası vefat etti
Kayan'ın halası vefat etti