Samsun'un Havza ilçe merkezinde Kevser Parkı ve Kazım Paşa Caddesi’nde kafelere ziyaretler gerçekleştiren CHP Havza Belediye Başkanı Ertaş Çoban, gençlere projelerini anlatarak destek istedi.
CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş Çoban’a, CHP İlçe Başkanı Şener Geçit ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti. CHP Havza Belediye Başkanı Ertaş Çoban, “Önceliğimiz gençlerimiz ve kadınlar. Gençlerimizin enerjisine güveniyoruz. Havza’ya genç ve dinamik bir soluk getireceğiz. Havza’yı gençlik enerjisi ile kucaklayacağız. Genç kardeşim; sözümüzdür, sizin enerjiniz Havza’ya güç verecek. Yine ekonomik ve sosyal hayatın içerisinde kadınlarımızın söz sahibi olabilmeleri amacı ile projelerimiz ile kadınlarımızın yanında olacağız” dedi.
Şükran AKÇAY