CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş Çoban, CHP İle Başkanı Şener Geçit ve belediye meclis üyesi adayları seçim çalışmaları kapsamında ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek projelerini anlatarak destek istedi. Çoban, Havza’nın daha iyi yerlere gelmesi için projelerinin hazır olduğunu belirtti. Çoban, “Kadınlara, gençlere, engelli, çocuklara, esnafa, çiftçiye kısacası toplumun her kesime, hayatın her alanına dokunacak projelerimiz hazır. Hedefimiz toplumun her bir bireyini kapsayan projeler ile Havza ve Havzalılar için çalışmak” dedi. CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş Çoban, CHP İlçe Başkanı Şener Geçit ve belediye meclis üyesi adayları programlarının gece bölümünde ise kırsal mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek seçmenlerden destek istedi.
Şükran AKÇAY
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 19 Mart 2024 - 09:49
Ertaş Çoban: 'Projelerimiz hazır'
CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş Çoban, “Hayatın her alanına dokunacak projelerimiz hazır” dedi
SAMSUN HABER
19 Mart 2024 - 09:49
İlginizi Çekebilir