Takımın yeni teknik direktörü olan deneyimli Ahmet Ertem, 1930 bafraspor formasını giymiş futbolcularla tanışmak üzere bir araya geldi. Tanışma toplantısı 1930 Bafraspor Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşti ve 1930 Bafraspor Kulüp Başkan yardımcıları Fatih Tunç, Cem Dere ve As Başkan Barbaros Turna da toplantıda yer aldı. Kariyeri başarılarla dolu olan ve 1., 2. ve 3. Liglerde takım çalıştırmış olan Ahmet Ertem, Sportif Direktör Birol Berkem ile birlikte güzel bir ortama geldiğini ve başarılar elde edeceklerine inandığını belirtti. Ayrıca, 1930 Bafraspor'un yönetiminin yeni oluşumla ileriye dönük planlamalar yaparak, takımı başarıya taşıyacaklarına inandıklarını ifade etti.
Mert Volkan Gün
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 03 Nisan 2024 - 12:02
Ertem ve Berkem futbolcularla buluştu
Süper Amatör Lig takımlarından 1930 Bafraspor, Bölgesel Amatör Lig'e yükselmek için Play-Off maçları oynuyor.
SAMSUN HABER
03 Nisan 2024 - 12:02
İlginizi Çekebilir